Kişi
Çocuk
Bebek
Promosyon Kodu
 
Rezervasyon
Doğrudan Rezervasyon Ayrıcalıkları
 
 
 
Rezervasyon
Doğrudan Rezervasyon Ayrıcalıkları
 
www.rixos.com ile Rezervasyon Yap & Ayrıcalıklardan Faydalan X

Aşağıdaki ayrıcalıklar tüm fiyat ve oda tipleri için geçerlidir
Erken giriş imkanı ( 12.00 ) & Geç çıkış imkanı ( 15.00 ) ( müsaitliğe bağlı olarak )
Spa merkezinde geçerli 25% indirim
Transfer Taleplerinde indirimli fiyatlar
Otel içi extra harcamalarda 10% indirim
Giriş gününüze özel taze meyve tabağı

 

AKTİVİTELER

Geri
 
 

Rixos Konya'da spor yapmanın keyfine varacaksınız...

Toplam 5000 metrekare genişliğiyle alanının en büyükleri arasında yer alan Rixos Konya Sağlık Kulübü'nde istediğiniz spor dalı ile hem sağlıklı hem de formda kalmak mümkün.

Modern egzersiz aletleriyle donatılmış Rixos Konya Fitness merkezi, açık/kapalı olimpik ve yarı olimpik yüzme havuzları, çim futbol sahası, tenis kortları, binicilik merkezi, squash salonu ve koşu parkurunda profesyonel spor antrenörleri eşliğinde zinde bir bedene sahip olacaksınız.

 

SPOR&AKTİVİTE

OLANAKLAR

Yüzme Havuzları

Rixos Konya'da biri kapalı, diğeri açık olmak üzere 2 yüzme havuzu bulunuyor. Tam olimpik ölçülere sahip olan açık havuz, uluslararası standartlar doğrultusunda 140 santimetre derinliğe sahip. Konya'da havuz anlayışına profesyonellik ve kalite kazandıran Rixos Konya açık yüzme havuzu, sabah 08.00'de açılıp akşam 20.00'ye kadar hizmet veriyor. Rixos Konya konuklarına yılın 12 ayı hizmet veren kapalı havuz ise 140 santimetre derinliğe, 25 metre uzunluğa ve 17 metre genişliğe sahip. 07.00 ile 23.00 saatleri arasında açık olan havuzda 13.00 ile 21.00 saatleri arasında ise yüzme antrenörü ve cankurtaran görevli.

Fitness Center

Formunuzu korumak için en kaliteli ve en lüks yol, Rixos Konya Fitness merkezinden geçiyor. Toplam 3.500 metrekarelik alanıyla bölgenin en ferah Konya spor salonlarından olan Fitness Center ile modern aletler ve uzman ekipler eşliğinde doğru egzersizlerle kısa zamanda formunuzu yakalayacak ve koruyacaksınız. 

Koşu bandı, kondisyon bisikleti, eliptik bisiklet, spinnig, kürek, serbest ve sabit alandaki ağırlık aletleri eksiksiz olarak bulunmaktadır. Hafta içi her gün saat 18.00 ile 19.00 saatleri arasında aktiviteler gerçekleştirilmektedir. Pazartesi, çarşamba, cuma step aerobic/crunch ve work out; salı, perşembe günleri ise saat 19.00'da spinnig seansları vardır.   

Tenis Kortları

Rixos Konya'da, yaz aylarında hizmet veren 2 adet aydınlatmalı tenis kortu bulunuyor. Asfalt sıkıştırma zemine sahip olan kortlar 08.00'den gece 22.00'ye kadar misafirlerini ağırlıyor.

Futbol Sahası

Uluslararası standartlara sahip olan çim futbol sahası, gerçek bir futbol keyfi sunuyor. Ayrıca profesyonel futbol takımları da deplasman ve kamp programları sırasında sahayı kullanabiliyor.

Squash Salonu

Standart ölçülere sahip olan squash salonu, otel misafirleri tarafından ücretsiz kullanabiliyor.

Koşu Parkuru

Otel etrafında parke döşemeli alana sahip yürüyüş yolu, tenis kortları önünden başlar ve çim sahaya kadar devam eder. Parkur yaklaşık 500 metre uzunluğa sahiptir.

  • RIXOS KONYA

    RIXOS KONYA

    AKTİVİTELER

Yükleniyor